dinsdag 12 november 2019: Is er een medicijn tegen verdriet?

Iedereen heeft te maken met verdriet, verlies, veranderingen en rouw. Is er een medicijn tegen verdriet?

Verlies van gezondheid, van dierbaren, van werk of door een scheiding. Verlies en rouw zijn eigen aan het leven. Vaak worden mensen na een verlies overstelpt met adviezen hoe ze dat verlies moeten ‘verwerken’. Dat je het los moet laten of moet aanvaarden. Maar nemen we eigenlijk wel voldoende tijd om te rouwen? Gunnen we elkaar die tijd?

Ds. Leuny de Kam heeft zich tijdens de vierjarige opleiding Contextuele Hulpverlening te Antwerpen, in dit onderwerp verdiept. Inspiratiebronnen voor deze avond zijn o.a. Manu Keirse, Jakob van Wielink en Johan Maes. Iedereen is van harte welkom!

De avond vindt plaats in een ruimte achter de Doopsgezinde Kerk, maar is niet specifiek voor kerkelijke of gelovige mensen. Taal voor rouw en verlies is universeel, voor jong en oud! Van harte welkom!

Dinsdag 12 november 2019 om 19.30 uur.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *